نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که شرکت فیکس فریجیدر توسط متخصصین مجرب انجام می دهد.

برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی samsung به هر علتی کافیست با نمایندگی فیکس فریجیدر تماس بگیرید یا فرم درخواست خدمات را پر کنید.

درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی samsung

تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با هر مدل از سطلی ، دوقلو تا اتوماتیک کافیست با فیکس فریجیدر تماس بگیرید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

فیکس فریجیدر سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات امتحان کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعدادی از خدمات ما در زمینه یخچال و فریزر

تعویض و سرویس فیلتر

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی فیلترش را در بازه زمانی مختلف تعویض کنید.

رفع مشکل آبگیری نکردن

اگر ماشین لباسشویی شما مشکل آبگیری دارد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

رفع مشکل صدای زیاد

با راهنمایی کارشناسان ما مشکل صدا و لرزش ماشین لباسشویی خود را حل کنید.

عیب یابی تخصصی

کارشناسان ما با بروزترین تجهیزات در سریع ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

تعویض شلنگ های تخلیه و آبرسانی

با تعویض شلنگ و خرطومی از هدر رفت آب جلوگیری کنید.

رفع مشکلات بورد و برنامه ریزی

مشکلات موجود در بورد و برنامه ریزی ماشین لباسشویی به راحتی قابل رفع هستند.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی را به ما بسپارید؟

ما در فیکس فریجیدر با سالها تجربه ، بهترین ها را برای شما فراهم کردیم و هر روز در تلاشیم به شکلی که لایق هستید ، خدمات ارائه کنیم.

کافیست همین حالا برای تعمیر ماشین لباسشوییتان با ما تماس بگیرد.

خدمات سریع
خدمات سریع

با دارا بودن دو نمایندگی در تهران سریعترین زمان ممکن خدمترسانی می کنیم.

بهترین خدمات
بهترین خدمات

با سالها تجربه و کادر مجرب بهترین خدمات را بهمراه یکماه گارانتی دریافت می کنید.

بهترین قیمت خدمات
قیمت مناسب

با توجه به تجربه ما ، هزینه ی اضافی پرداخت نکنید و قطعات را با کیفیت و قیمت مناسب دریافت می کنید.

سوالی دارید ؟

کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخ دهند .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسته به ایراد و قطعاتی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند متغییر می باشد.

کافیست کارشناسان فیکس فریجیدر ماشین لباسشویی شما را ببینید و هزینه را اعلام کنند و پس از اجازه شما خدمات تعمیر را به همراه یک ماه گارانتی انجام می دهند.

بله فیکس فریجیدر دو نمایندگی در شرق و غرب تهران دارد.

بله کافیه با ما تماس بگیرید یا فرم های درخواست خدمات را پر کنید.

در سریع ترین زمان خدمت می رسیم.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

]چنانچه در پی نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوئی سامسونگ در تهران، تعمیرات ماشین لباسشوئی سامسونگ در تهران ،خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران ،نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران، نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران، نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران ،نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران و ماشین لباسشویی سامسونگ یا لباسشویی سامسونگ هستید می توانید با شناره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

لباسشویی امروزه به یکی از وسایل مهم در زندگی تبدیل شده است که خراب شدن یا نبود آن ممکن است برای بسیاری از خانواده ها سختی هایی به همراه داشته باشد. با وجود اینکه تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل حساسیت بالای آن کاری تخصصی است و باید توسط متخصصان این امر انجام شود، اما شما نیز می توانید اطلاعاتی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشید تا در مواقع اضطراری بتوانید خودتان لباسشویی را تعمیر کنید.

اولین نکته که در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید بدانید این است که در برخی از مدل های لباسشویی سامسونگ، پس از بروز مشکل، کدهای خطایی صادر می شود که مطابق با آن می توان مشکل لباسشویی سامسونگ را تشخیص داد و نسبت به رفع آن اقدام نمود. بنابراین در قدم اول برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، ابتدا باید مشکل را تشخیص دهید. برخی از مشکلات متداول در لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

1-روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ:  یکی از مواردی که می تواند شما را نگران کند و شما به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود باشید، روشن نشدن ماشین لباسشویی است. روشن نشدن لباسشویی سامسونگ می تواند به دلایل ذیل باشد:

ابتدا باید سیم برق لباسشویی سامسونگ را چک کنید که خوردگی یا قطعی نداشته باشد. درصورتی که سیم مشکلی نداشته باشد باید از سالم بودن پریز برق مطمئن شوید برای اینکار باید یک وسیله برقی سالم دیگر را به پریز وصل کنید در صورتی که وسیله روشن نشد، مشکل از فیوز یا جعبه مدار برق است.

اگر سیم و پریز برق مشکلی نداشته باشد، باید دستگیره های شیر آب و شیلنگ لباسشویی را چک کنید. ممکن است شیلنگ آب پیچ خورده باشد یا دستگیره های شیر آب شل شده باشند که در صورت مشاهده، می توان این موارد را برطرف نمود.

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لباسشویی سامسونگ، به وجود آمدن مشکل در موتور لباسشویی است. در همه لباسشویی های سامسونگ از یک موتور برای چرخش دیگ لباسشویی استفاده شده است. اگر موتور کار نمی کند و صدایی مانند وزوز و هوووم از آن به گوش می رسد، یعنی موتور نیاز به تعمیر دارد. تعمیر موتور یکی از موارد تخصصی ماشین در تعمیر لباسشویی سامسونگ است بهتر است این امر را به تعمیرکاران متخصص لباسشویی سامسونگ بسپارید.

خراب شدن سوئیچ درب لباسشویی سامسونگ

یکی از عواملی است که ممکن است باعث روشن نشدن لباسشویی شود. این سوئیچ در قسمت پایین درب لباسشویی قرار دارد و به گونه ای طراحی شده است که باز و بسته شدن درب لباسشویی به وسیله آن تشخیص داده می شود و با بسته شدن درب به صورت کامل، لباسشویی روشن می شود. بنابراین شما باید نحوه صحیح عملکرد سوئیچ را بررسی نمایید.

خرابی در سوئیچ استارت و تایمر لباسشویی سامسونگ نیز یکی از دلایل روشن نشدن لباسشویی است که باید برق رسانی به این دو قطعه چک شود.

خرابی در برد کنترل لباسشویی های سامسونگ،

یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود لباسشویی روشن نشود. بررسی برد کنترل، کاری تخصصی و حساس است که باید توسط تعمیرکاران متخصص لباسشویی سامسونگ انجام شود.

لرزش و سر و صدای ماشین لباسشویی سامسونگ:

در بسیاری از موارد، لباسشویی کار می کند اما با سر و صدای زیاد و لرزش همراه است که باعث می شود شما کلافه و نگران شوید و به همین دلیل به فکر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود بیافتید. این مشکل دلایل متعددی دارد که عبارتند از:

 1. تراز نبودن سطح زیر لباسشویی یکی از مهمترین دلایل لرزش لباسشویی سامسونگ و ایجاد سر و صدا است.
 2. اگر لباس ها زیاد باشند و به صورت نامتعادل در لباسشویی ریخته شوند، باعث لرزش و سر و صدای ماشین لباسشویی می شوند.
 3. اگر کمک فنرهای لباسشویی سامسونگ که به فریم پایه و بیرون دیگ وصل شده اند ضعیف شده یا آسیب ببینید، بارهای نامتعادل باعث لرزش و سر و صدای لباسشویی در حین شستن لباس می شوند.
 4. اگر فنرهای دیگ شل شوند، این فنرها کش آمده و از هم جدا شوند، که همین امر باعث به وجود آمدن سر و صدا و لرزش در ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.

در ماشین های لباسشویی سامسونگ که درب آنها از بالا باز می شوند، تسمه های لاستیکی برای کاهش حرکت دیگ به هنگام حرکت، تعبیه شده است. اگر این تسمه ها کش پیدا کنند یا آسیب ببینند باعث ایجاد سر و صدا در قسمت دیگ لباسشویی سامسونگ می شوند که در صورت خرابی باید تسمه ها تعویض شوند.

 • خراب شدن تایمر یا برد الکتریکی لباسشویی باعث بر هم خوردن تعادل لباس ها در لباسشویی می شود و همین امر باعث ایجاد لرزش و سر و صدا می شوند.
 • خراب شدن بلبرینگ های موتور، سه نظام یا دیگ ممکن است باعث بوجود آمدن سر و صدا در ماشین لباسشویی سامسونگ شوند.

گاهی وجود یک جسم خارجی در داخل آبکش می تواند باعث ایجاد سر و صدا یا لرزش در لباسشویی سامسونگ شود.

نشتی آب در ماشین لباسشویی سامسونگ: نشتی آب ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است باعث نگرانی شما شود و شما به فکر تعمیر ماشین لباسشویی بیافتید. نشتی آب یکی از مواردی است که ممکن است ربطی به ماشین لباسشویی نداشته باشد و فقط یک اتفاق ساده باشد. بنابراین ابتدا باید به دقت لباسشویی را بررسی کنید و سپس اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود نمایید. این امر می تواند به دلایل متعددی باشد که عبارتند از:

– اگر نشتی آب به هنگام چرخش دیگ ماشین لباسشویی باشد، ممکن است نشتی آب از شیلنگ تخلیه باشد. شما باید شیلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید که آسیب ندیده باشد یا چیزی آن را مسدود نکرده باشد.

– به وجود آمدن مشکل در شیلنگ آب ورودی، یکی دیگر از دلایلی است که ممکن است باعث نشتی آب در ماشین لباسشویی سامسونگ می شود. شما باید شیلنگ های متصل به پشت لباسشویی که به شیر آب گرم و سرد وصل شده اند همچنین شیلنگ های ورودی آب را بررسی کنید که هیچ گونه آسیب دیدگی نداشته باشند. گاهی که شیلنگ های جدیدی نصب می شود باید از واشر برای نصب این شیلنگ ها استفاده کرد که ممکن است علت نشت آب در لباسشویی همین واشرها باشند.

– زنگ زدگی و خراب شدن دریچه شیر ورودی آب ممکن است باعث نشتی آب در لباسشویی سامسونگ شود.

– استفاده بیش از حد از مواد شوینده و شکستگی یا ترک خوردن جاپودری یکی دیگر از دلایلی است که ممکن است باعث نشت آب در لباسشویی شود.

– بسته نشدن درب ماشین لباسشویی که به دلیل خراب شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ است، ممکن است باعث نشتی آب شود.

– سوراخی پمپ تخلیه یا پوسیدگی لاستیک پمپ تخلیه ممکن است باعث نشتی آب شود.

– تراز نبودن ماشین لباسشویی گاهی باعث آسیب رساندن به بلبرینگ و کاسه نمد و سوراخ شدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ شده و همین امر باعث نشتی آب در لباسشویی میشود.

بهتر است پس از تشخیص مشکل لباسشویی، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید و فقط در موارد اضطراری که به تعمیرکار دسترسی ندارید، خودتان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نمایید.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ:

گاهی لباسشویی روشن می شود اما دیگ لباسشویی نمی چرخد و همین امر باعث می شود شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پیدا کنید. این امر دلایل گوناگونی دارد که عبارتند از:

– یکی از دلایلی که باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می شود، چفت نشدن و بسته نشدن درب لباسشویی است. بنابراین باید سوئیچ درب لباسشویی را چک کنید.

– داغی بیش از حد و سایش بلبرینگ لباسشویی باعث خرابی بلبرینگ شده و همین امر یکی از دلایلی است که باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.

– یکی دیگر از دلایلی که باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی می شود، مقدار بیش از حد لباس داخل دیگ لباسشویی سامسونگ است که باعث بهم خوردن تعادل لباسشویی می شود.

– پارگی در هر یک از تسمه های لباسشویی نیز یکی از دلایل نچرخیدن دیگ       لباسشویی است.

– خرابی در پمپ تخلیه

– ایجاد اشکال در موتور لباسشویی سامسونگ

يکي ديگر از مشکلاتي که به صورت رايج براي ماشين لباسشويي سامسونگ ايجاد مي شود اين مساله است که خشک کن لباسشويي به درستي کار نمي کند. مشکل عدم خشک کردن خشک کن از مشکلاتي ساده همچون گرفتگي شيلنگ تخليه تا مشکلات پيچيده اي همچون تعويض پمپ گسترده خواهد بود. علائم زير به شما کمک خواهد کرد تا تشخيص دهيد آيا نياز به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ وجود دارد يا خير.

گرفتگي شيلنگ :

شما به جهت رفع اين مشکل نياز به تماس با نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نخواهيد داشت. کافيست شيلنگ را جدا کرده و نگاه کنيد که چيزي راه شيلنگ را  نبسته باشد.

مشکل در سيستم تخليه :  گاها مشکل شما در رابطه با عدم کار کردن خشک کن ماشين لباسشويي هيچ ارتباطي با ماشين لباسشويي سامسونگ شما ندارد و نياز به تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ نخواهيد داشت. در اين موارد تنها مشکل از سيستم تخليه خانه است.

مشکل در پمپ : يکي از مهم ترين مشکلاتي که ممکن است براي ماشين لباسشويي شما ايجاد شود، عدم عملکرد مناسب پمپ است. در اين مورد موتور به کار خود ادامه داده و تلاش مي نمايد تا پمپ را روشن نمايد، در نهايت اگر پمپ شما داراي کمربند باشد، کمربند پمپ شکسته و يا قرقره خراب مي شود، اگر اين مشکل ادامه پيدا نمايد مي تواند در نهايت سبب سوختگي موتور ماشين لباسشويي سامسونگ شما شود. به همين منظور اگر علائم عدم کار کردن پمپ را مشاهده کرديد به سرعت با تکنسين نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ تماس حاصل نماييد و از آنها براي تعمير ماشين لباسشويي سامسونگ درخواست نماينده کنيد.

مواد شيميايي : اگر شما از مواد شيميايي به صورت بيش از حد استفاده نماييد و کف صابون بيش از حد معمول باشد، برنامه خشک کن ماشين لباسشويي شما به درستي عمل نخواهد کرد.

اگر دستگاه شما به درستی آب را تخلیه نمیکند ، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • در صورتی که بار دستگاه نامتعادل باشد، تخلیه بدرستی صورت نمی ­گیرد.
 • در این صورت لباس­ها را مجددا بارگذاری کنید و ماشین لباسشویی سامسونگ را دوباره اجرا کنید.
 • یکی از علت های عدم تخلیه مسدود شدن شلنگ تخلیه است.
 • مسیر تخلیه را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده اجسام خارجی می‌توانید با یک جسم نازک آن­ها را خارج کنید.
 • در صورتی که شما از یک رابط استفاده می ­کنید، ولتاژ کمتری به ماشین لباسشویی سامسونگ انتقال پیدا می­کند که می تواند دستگاه شما را به شدت گرم و حتی در حال کارکرد خاموش کند. به جای آن مستقیما دستگاه را به یک خروجی وصل کنید.
 • مصرف بیش از حد پودر یکی دیگر از علت های شایع عدم تخلیه است.

دستورالعمل های روی بطری مواد شوینده را قبل از مصرف حتما مطالعه کنید.

اگر دستگاه شما صدای زیاد دارد ، برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • قبل از انجام هر گونه تعویض قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، آن را خاموش کنید و از برق جدا کنید.
 • اگر دستگاه شما در حال شروع به تولید صدا در اواسط چرخه باشد، به دستورالعمل های ماشین لباسشویی خود برای توقف و تخلیه آن نگاه کنید.
 • پایه ماشین لباسشویی سامسونگ باید روی سطح صاف باشد.
 • برای تنظیم پایه ها شما ابتدا باید قفل را خنثی کنید، سپس پایه ها را باز کنید.
 • از پایه ها برای تراز کردن لباسشویی استفاده کنید.
 • لباس­های سنگین مانند یک حوله پنبه ای و یا با لباس های سبک می تواند مشکلاتی ایجاد کند.
 • حوله آب را جذب می کند و وزنش افزایش می‌یابد.
 • پس از آن در درام می چرخد و در سمت دیگر قرار می گیرد و منجر به بار نامناسب و صدای بلند می شود.
 • در این حالت برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کافی است چرخه را متوقف کرده و بار را متعادل کنید.
 • شما باید از شستن بارهای نامتعادل مانند حوله یا ملافه های بزرگ در درام اجتناب کنید.
 • بلبرینگ درام را چک کنید.

ممکن است با یک بلبرینگ شکسته مواجه شوید.

شکست بلبرینگ یک مشکل نسبتا شایع است و تعمیر آن نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد.

بنابراین باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

چرا صفحه کلید ماشین لباسسشویی سامسونگ روشن میشود اما وقتی دکمه استارت زده می­‌شود ماشین شروع به کار نمی ­کند ، چگونه تعمیر نماییم ؟

اگر دستگاه شما شروع به کار نمی کند ، برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

در صورت بروز این مشکل شما نیاز به تعویض برد الکتریکی ماشین لباسشویی سامسونگ دارید.

جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل بدون نیاز به تعمیرکار به شما روش تعویض برد را آموزش می دهیم.

جهت هرگونه عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا دستگاه را از برق بیرون بکشید.

با استفاده از پیچ گوشتی پنل بالای دستگاه را جدا کنید. هنگامی که مشغول به باز کردن پنل هستید مواظب باشید تا به اتصالات داخل دستگاه آسیب وارد نکنید.

برد الکتریکی دستگاه را با باز کردن سوکت ها به آرامی جدا کنید.

جهت احتیاط قبل از باز کردن برد از آن عکس بگیرید تا هنگام نصب برد جدید در محل قرار گیری سوکت­ها دچار اشتباه نشوید.

برد الکتریکی جدید را در محل نصب کنید.

پنل بالای دستگاه را در جای خود قرار دهید و پیچ­ها را ببندید.

مشتریان هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ سوالاتی را مطرح می نمایند که طبق گزارش سوالات زیر بیشترین درصد پرسش را به خود اختصاص می دهند.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای بیش از حد نرمال دارد؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لرزش بی از حد نرمال دارد؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد داغ است؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی کند؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی کند؟

چرا آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمی شود؟

چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد؟

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نشتی آب دارد؟

چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ باز نمی شود؟

چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ بسته نمی شود؟

در مجموعه خدمات ما 3 ماه گارانتی کتبی خدمات به مشتریان وفادار ارائه میگردد به زودی آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این بخش قرار داده می شود.

تاکنون برایتان پیش آمده که بخواهید لباس های خود را با ماشین لباسشویی سامسونگ بشویید اما متوجه شوید که لباسشویی سامسونگ با مشکلی مواجه شده است در این مواقع ناراحت کننده ، پیدا کردن علت نکردن لباسشویی سامسونگ بسیار دشوار خواهد بود.

اگر دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد لباسشویی سامسونگ و اجزای آن ندارید و هیچ تجربه قبلی در خصوص تعمیر لباسشویی سامسونگ هم نداشته باشید.

در این مواقع چه کنیم؟ توجه: پیدا کردن ایرادات و تعمیر لباسشویی سامسونگ و برطرف نمودن مشکلات آن و انجام سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ، همگی می بایست توسط افراد با تجربه انجام شوند.

بنابراین انجام عیب یابی و امور تعمیرات مربوط به لباسشویی سامسونگ را کاملا با حساسیت انجام دهید.

اشتباهات ناشی از عدم تخصص شما ممکن است درنهایت مشکلات را بیشتر کند و خسارات بیشتری را به لباسشویی سامسونگ شما وارد نماید که هزینه سنگین تری را برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما به بار می آورد.