نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

شرکت فیکس فریجیدر نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد . برای سفارش تعمیر ماشین لباسشویی پاکشومای خود یا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران

شرکت فیکس فریجیدر تعمیرات یخچال فریزر و تعمیرات ماشین لباسشویی دیگر برندها را نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میدهد

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

فیکس فریجیدر سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات را در تعمیر انواع ماشین لباسشویی امتحان کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

  شرکت پاکشوما پس از تولید اولین ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک خود در سال 1354 تاکنون پس از 47 سال سابقه و تجربه در تولید ماشین لباسشویی همواره بر خدمات پس از فروش به مشتریان تأکید داشته است. تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما عضوی جدایی‌ناپذیر از این خانواده است و مسئولیت خدمات پس از فروش این شرکت را بر عهده دارد که شامل سرویس و نگهداری و تعمیرات تخصصی ماشین‌های لباسشویی پاکشوما می‌باشد که به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در هنگام بروز مشکل، ماشین لباسشویی آن‌ها توسط تیمی مجرب و متخصص در اسرع وقت عیب‌یابی و تعمیر خواهد شد. پشتیبانان تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما صرف‌نظر از هرگونه ایرادی سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشومای شما هستند. کادر مجرب تعمیرات این تیم تمام آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما دیده‌ اند و در این زمینه از تجربه چندین ساله بهره می‌برند.

  مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران به شرح زیر است:

  اعزام نیروی متخصص و با تجربه.

  اعزام نیرو در سریعترین زمان ممکن و در زمانی که شما هماهنگ کرده اید.

  خدمات ما در شهر تهران به صورت یکپارچه ارائه می شود.

  استفاده از قطعات اصلی و فابریک در صورت نیاز به تعویض قطعه

  ارائه ضمانت برای قطعات تعویضی

  تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما توسط افراد متخصص

  تمام متخصصین و تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در زمان مقرر توسط مشتریان در محل حاضر خواهند شد و پروسه تعمیرات و نقص یابی ماشین لباسشویی پاکشوما را انجام خواهند داد. لازم به ذکر است تمام امور تعمیر بدون انتقال ماشین لباسشویی پاکشوما به تعمیرگاه انجام خواهند داد تا از احتمال صدمه دیدن دستگاه در حین حمل‌ونقل جلوگیری شود. در مواردی که آسیب دستگاه جدی باشد تنها قسمت و قطعه معیوب جهت تعمیرات به تعمیرگاه منتقل می‌گردد. تمامی افراد حاضر در تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما با گذراندن دوره‌های مربوطه و پس از سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما نسبت به این دستگاه به‌خوبی آشنا هستند. درنهایت پس از انجام تعمیرات و رفع نواقص از مشتریان جهت بررسی رضایتمندی آنان از پروسه خدمت‌رسانی توسط تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما، نظرسنجی به عمل خواهد آمد.

  سوالات متداولی که توسط مشتریان ما پرسیده شده و ما در زیر برای شما قرار داده ایم.

  • علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آبسال و برای تعمیر آن باید چه کاری انجام داد ؟
  • علت پرشدن ماشین از آب و کار نکردن آن چیست و راه های تعمیر آن چیست؟
  • دلیل خشک نکردن لباس ها توسط ماشین لباسشویی آبسال چیست چه راهکاری برای این موضوع وجود دارد ؟
  • دلیل پرنشدن ماشین لباسشویی از آب چیست و چه راهی برای تعمیر این مشکل وجود دارد ؟
  • لباسشویی نشتی دارد دلیل آن چیست و چه راهکاری برای تعمیر و رفع این مشکل وجود دارد ؟
  • علت انجام شدن آبگیری ماشین لباسشویی آبسال چیست و چه پیشنهادی برای رفع این مشکل دارید؟
  • ماشین لباسشویی آبسال اصلا روشن نمی شود دلیل این مشکل چیست احتمال سوختن دستگاه وجود دارد ؟
  • ماشین لباسشویی حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود دلیل این مشکل چیست و راه تعمیر و رفع این مشکل چیست؟
  • ماشین لباسشویی عمل آبگیری را انجام می دهد اما آب خارج نمی شود چه راهکاری برای این امر وجود دارد؟
  • مواد شوینده در محفظه کامل حل نمی شود و بیشتر آن در محفظه باقی می ماند ؟
  • تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما و ساعات کاری

  برای اطلاع از ساعات کاری تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما باید توجه داشت که نمایندگی به‌صورت 24 ساعته فعال خواهد بود و پاسخگوی مشتریان خود است؛ اما درخواست تعمیر به‌صورت 24 ساعته از طریق سایت قابل ثبت است و پیگیری آن در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

  شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

   تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما با ضمانت

   تمام محصولات پاکشوما در هنگام خرید دارای ضمانت و گارانتی معتبر خواهند بود و تمامی آن‌ها از خدمات پس از فروش بهره می‌برند. اگر هنگام بروز مشکل در ماشین لباسشویی پاکشوما، دستگاه دارای برگه گارانتی شرکتی معتبر و مدت‌دار باشد تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما بر اساس تمام تعهدات این شرکت نسبت به ماشین لباسشویی پاکشوما انجام خواهد گرفت و مشتریان از تمامی مزایایی که این شرکت خود را نسبت به آن مسئول می‌داند بهره‌مند خواهند شد؛ اما در صورت پایان یافتن تاریخ گارانتی یا مفقود شدن کارت گارانتی، مشتریان همچنان می‌توانند با برقراری تماس با پشتیبانان از بهترین راه برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما بهره گیرند. پس از تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و رفع نواقص به‌صورت کامل ضمانت‌نامه رسمی جهت گارانتی خدمات به مشتریان اهدا می‌گردد که مدت اعتبار این ضمانت‌نامه از 3 الی 12 ماه می‌باشد.

   • نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما و تأمین قطعات

   پاکشوما به‌ طور تخصصی در زمینه تولید ماشین لباسشویی فعال است و تمام تمرکز خود را بر روی کیفیت اولیه محصولات خود اعم از ماشین لباسشویی قرار می‌دهد لذا تمامی قطعات تولیدی خود را صرفاً در مرحله تولید اولیه بکار می‌برد و قطعات را به‌صورت جدا به فروش نمی‌رساند؛ اما در هنگام تعمیرات توسط نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما از قطعات فابریک و اصلی جهت تعویض قطعات بهره برده می‌شود.

   تعمیرات و نمایندگی لباسشویی پاکشوما و محاسبه هزینه‌ها

   دغدغه هزینه‌های متغیر همواره مشتریان را دچار نگرانی می‌کند، استفاده از قطعات غیر اصل و بی‌کیفیت با هزینه بالا و هزینه‌های غیر شفاف انجام خدمات، از مشکلات تعمیرکاران متفرقه می‌باشد. عدم قیمت مصوب و ثابت در بین تعمیرکاران خارج از نمایندگی مرسوم است و از مزایای تعمیرات نمایندگی لباسشویی پاکشوما این است که پس از اتمام تعمیرات توسط نمایندگی یک فاکتور رسمی صادر خواهد گردید و تمام هزینه‌های اعمال‌شده بر پایه نرخ‌هایی است که اتحادیه آن‌ها را تصویب نموده است. از دیگر مزیت‌های بهره‌گیری از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی پاکشوما این است که در صورت تعویض قطعات، قطعات فابریک کارخانه با حداقل‌ترین قیمت عرضه خواهد شد و تمامی هزینه‌های خدمات به‌صورت شفاف در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. تمامی امور مربوط مالی و هزینه‌های لازم قبل از هرگونه اقدامی توسط مشتریان محترم بررسی می‌شود و هماهنگ می‌گردد

   تعمیرات و نمایندگی لباسشویی پاکشوما و مشکلات متداول

   از مشکلات متداولی که در ماشین لباسشویی پاکشوما به وجود می‌آید و به دنبال آن با تعمیرات و نمایندگی لباسشویی پاکشوما تماس گرفته می‌شود و ثبت خرابی صورت می‌گیرد می‌توان به این صورت نام برد:

   • تخلیه شدن آب داخل ماشین لباسشویی پاکشوما پس از آبگیری کامل آن‌که عمدتاً به علت وجود نقص در شلنگ تخلیه است. به این صورت که فاصله پمپ تخلیه و شلنگ تنظیم نبوده و در فاصله زیادی از یکدیگر قرار دارند و یا کوتاه بودن طول شلنگ تخلیه موجب ایجاد این نقص گردیده است.
   • از دیگر مشکلات متداول در لباسشویی پاکشوما وجود نشتی آب است که از نشانه‌های آن گرم نکردن آب توسط ماشین لباسشویی است.
   • نچرخیدن مخزن دیگ ماشین لباسشویی از دیگر مشکلات متداول است که می‌تواند به علت بارگیری بیش‌ازاندازه مخزن اتفاق بیفتد.
   • تخلیه نشدن آب کثیف پس از شست‌وشو توسط ماشین لباسشویی که می‌تواند به علت مسدود شدن مسیر تخلیه باشد و لازم است مسیر تخلیه بررسی گردد.
   • سروصدای بیش‌ازاندازه هنگام شست‌وشو توسط ماشین لباسشویی پاکشوما گاهاً به علت تراز نبودن سطح زیرین دستگاه است.
   • خشک نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی پاکشوما اغلب به علت قرارگیری نادرست لباس در دیگ است و لازم است لباس‌ها را با دست از هم باز کرد تا به‌صورت متعادل در محفظه دیگ قرار گیرند. این مشکل می‌تواند به علت مسدود شدن شلنگ تخلیه به علت پیچ‌خوردگی یا مسدود شدن پمپ آب صورت گیرد که لازم به بررسی است.

   شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

   02126325790

   02144334594

   09129337886

    ارسال درخواست

    در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

    شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 02126325790 تماس حاصل فرمایید.