نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

برند دوو یکی از محبوب ترین برند های تولید ماشین لباسشویی در جهان می باشد.با توجه به رشد روز افزون قیمت ماشین های لباسشویی هر چه بیشتر باید در حفظ و نگهداری این محصولات تلاش کرد.شرکت فیکس فریجیدر در این راستا با استفاده از تجربه های کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین های لباسشویی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

یکی از خدمات تعمیرات لوازم خانگی این مجموعه ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران می باشد فیکس فریجیدر با تکیه بر پتانسیل های موجود و نیروی متخصصی که دارا می باشد و درک درخواست بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو برآن شده است که خدمات تعمیر این نوع از دستگاه های برند دوو را در مناطق 22 گانه تهران ارائه نماید در ادامه ما قصد داریم به برخی از ویژگی های این مجموعه و برخی از مشکلات ماشین های لباسشویی دوو بپردازیم با ما همراه باشید.

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

به جرات می توانیم ابراز نماییم که در این مجموعه یکی از موضوعات مهم که به آن توجه ویژه ای می شود کیفیت بالای ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن است و درکنار کیفیت قیمت منصفانه را در نظر گرفته ایم و برای شما همشهریان عزیز تهرانی در تمام مناطق تهران ارائه نماییم.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات را در تعمیر ماشین لباسشویی امتحان کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

  برند دوو یکی از محبوب ترین برند های تولید ماشین لباسشویی در جهان می باشد.

  نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

  تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو دارای یک تیم پشتیبانی 24 ساعته است که خدمت‌رسانی را تنها حداکثر تا 60 دقیقه پس از تماس مشتریان گرامی آغاز کرده و در محل حاضر می‌گردد. این تیم متشکل از کادری مجرب و ماهر در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو می باشد که دوره‌های تخصصی را جهت انجام هرچه بهتر خواسته‌ های مشتریان گذرانده‌اند. تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو با بهره‌گیری از قطعات اورجینال و مرغوب این اطمینان خاطر را به مشتریان گرامی می‌دهد که تعمیرات آن‌ها به بهترین نحو صورت خواهد گرفت. در ابتدا تیم مشاوره رایگان در حین تماس مشتری با  مراکز نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران با راهنمایی به آنان کمک خواهد کرد که بدون حضور تیم تعمیر و مشکل را رفع کنند و در صورت وجود خرابی جدی تکنسین‌های مربوطه در کمترین زمان ممکن در محل حاضرشده و تعمیرات را در منزل انجام خواهند داد.

  قطعاتی که فیکس فریجیدر می تواند در ماشین لباسشویی دوو تعمیر نماید

  یکی از الویت های مهم ما این است تا حد امکان قطعه را تعمیر نماییم و لازم به ذکر است نیازی نیست که قطعه یا ماشین لباسشویی از محل خارج شود ما در محل قطعه را تعمیر می نماییم همین امر باعث خواهد شد هزینه های شما تا حد زیادی کاهش یابد و اگر مشکل با تعمیر قطعه برطرف نشود و نیاز به تعویض باشد در صورت موافقت مشتری قطعه توسط ما تهیه خواهد شد و لازم است بدانید مجموعه ما فقط از قطعات اصلی استفاده می نماید و تهیه می کند و بعد از نصب قطعه تا 3ماه ضمانت می نماید که در صورت استفاده صحیح قطعه به مشتری کار دهد.

  • تسمه ها
  • لاستیک دور درب
  • دمپر
  • سوئیچ فشاری
  • پمپ تخلیه
  • شناور و سوئیچ آن
  • قفل درب و مجموعه آن
  • تایمر
  • برد الکترونیکی

  مشکلات احتمالی لباسشویی های دوو

  یکی از موضوعات مهمی که وجود دارد مشکلاتی است که برای دستگاه های لباسشویی دوو پیش می آید و رایج ترین آن ها را ما در این بخش بررسی کرده ایم و لازم بذکر است این مشکلات بیشترین مشکلاتی بوده که در تماس ها و گزارش های مشتریان عزیز به دست ما رسیده.

  • عدم چرخش دیگ لباسشویی
  • آبریزی و نشتی از لباسشویی
  • تکان های شدید و لرزش های غیر معمول
  • خارج نشدن آب و یا جمع شدن آب در ماشین لباسشویی
  • عدم فعال بودن و کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی
  • استپ و توقف ناگهانی در اواسط سیکل و برنامه

  اصالت تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

  هنگامی‌که دستگاه آسیب‌دیده دچار مشکل جدی باشد به‌گونه‌ای که تکنیسین تشخیص دهد که دستگاه ماشین لباسشویی نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که تمامی قطعات استفاده‌ شده در زمین تعمیرات دارای اصالت می‌باشند و از قطعات اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده خواهد شد. این امر به این منظور است که پس از انجام تعمیرات برای ماشین لباسشویی افت کیفیت و افت عملکرد صورت نگیرد و دستگاه پس از تعمیر همانند قبل خدمت‌ رسانی کند. کیفیت محصولات استفاده‌ شده در تعمیر همانند کیفیت قطعات هنگام ساخت محصول حائز اهمیت است و هیچ تفاوتی در استفاده از قطعات در زمان تعمیر و زمان ساخت وجود ندارد. این امر در تمام تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در سراسر کشور با همین دستورالعمل صورت خواهد گرفت و هیچ‌گونه تفاوتی در شهر یا نمایندگی مربوطه وجود ندارد.

  طریقه تشخیص صحیح مشکلات لباسشویی دوو

  در ماشین لباسشویی های جدید و تمام اتوماتیک یک تایمر دیجیتالی وجود دارد که تمام عملیات ها و برنامه های مختلف دستگاه را بررسی می کند و شما می توانید توسط همین مدار تخلیه و حرارت را بررسی نمایید و پیشنهاد می کنیم تمام مدارهای موجود را بررسی نمایید.

  مشتری مداری در تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

  پس از انجام تعمیرات و تحویل محصول، مرکز تعمیرات و نمایندگی لباسشویی دوو از مشتریان گرامی جهت بررسی کیفیت خدمات صورت گرفته و نحوه رفتار کادر اعزامی نظرسنجی فنی و رفتاری خواهد نمود تا در صورت وجود کوچک‌ترین ایرادی در پروسه تعمیرات و حریم شخصی مشتریان گرامی، نسبت به بهبود و رفع آن اقدام نمایند. چراکه حفظ حریم شخصی و رضایت مشتریان سرلوحه نمایندگی‌های دوو است. این امر در بلندمدت موجب هرچه بهتر شدن خدمات به مشتریان گرامی خواهد شد لذا مرکز تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو بر این امر پس از هر بار خدمت‌رسانی اصرار دارد.

  نظرسنجی صحیح این امکان را به نمایندگی‌های دوو خواهد داد تا نظارت کافی بر توانایی کادر ارسالی خود و اجرای صحیح پروتکل‌های رفتاری توسط آن‌ها داشته باشد. همین امر موجب شده تیم‌های تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو با حفظ حریم شخصی مشتریان گرامی، بهترین خدمات ممکن را به آنان ارائه دهند و از رضایت آنان اطمینان حاصل کنند.

  شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

   ضمانت تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو:

   ازآنجایی‌که محصولات دوو تماماً دارای ضمانت می‌باشند و اغلب مشتریان با توجه بر این ضمانت اقدام به خرید محصولات می‌نمایند و این امر به آن‌ها اطمینان خاطر از خریدشان را خواهد داد، تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو وجود این ضمانت برای قطعاتی که تعمیر یا تعویض می‌شوند را نیز لازم دانسته. مشتریان گرامی دوو این اطمینان را داشته باشند که تمام قطعات و تعمیرات انجام‌شده دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند و تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو کلیه خدمات را با گارانتی 90 روزه انجام خواهد داد. ضمانت قطعات استفاده‌شده و تعمیرات انجام‌شده بلافاصله پس از اتمام تعمیرات آغاز می‌گردد. این ضمانت شامل بازگشت وجه پرداخت‌شده توسط مشتریان گرامی نیز می‌باشد. تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو با در اولیت قرار دادن رضایت مشتریان از تعمیرات، تمام هزینه پرداختی توسط آنان را ضمانت می‌کند که در صورت وجود عدم رضایت مشتری وجه پرداختی توسط مشتریان به آنان بازگردانده شود.

   سابقه تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو:

   تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو افتخار دارد که بیش از 25 سال در زمینه خدمات پس از فروش محصولات خود به‌صورت درخشان فعال بوده و رضایت مشتریان گرامی همواره سرلوحه امور خدماتی این شرکت بوده است. از افتخارات این شرکت وجود تیمی متخصص، با بیش از 100 تکنیسین مجرب و کارآزموده می‌باشد که با رعایت تمام اصول اخلاقی سریعاً به محل اعزام‌شده و نسبت به رفع مشکل محصولات اقدام می‌کنند. مشاوران تلفنی این شرکت نیز با احاطه کامل بر محصولات و نحوه تعمیر آن‌ها دارای تخصص در زمینه تعمیر محصولات دوو می‌باشند تا نسبت به راهنمایی مشتریان به‌صورت تلفنی خدمات‌رسانی کنند. زمانی که مشتریان با مراکز تماس گرفته یا فرم آنلاین درخواست تعمیرات لوازم‌خانگی دوو را تکمیل کردند در کمترین زمان ممکت تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو آماده اعزام به محل می‌گردد و پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مشتریان در محل حضور می‌یابند و نسبت به تعمیرات موردنیاز اقدام خواهند نمود.

   تفاوت تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو و تعمیرکاران متفرقه:

   تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو دارای تخصص بالا هستند که دوره‌های لازم جهت رفع ایرادات ماشین لباسشویی دوو را گذرانده‌اند. استفاده از تعمیرکاران غیرمتخصص نه‌تنها به رفع ایراد دستگاه کمک نخواهد کرد بلکه می‌تواند آسیب‌های جدی‌تری به دستگاه وارد کند. علاوه بر این درصورتی‌که ماشین لباسشویی همچنان داری گارانتی باشد پس از استفاده از تعمیرکار متفرقه از گارانتی این شرکت خارج می‌گردد. تعمیرکاران متفرقه اغلب برای رفع ایراد دستگاه آن را از محل خارج کرده که این امر خود موجب آسیب جدی در هنگام حمل‌ونقل خواهد شد همچنین هیچ‌گونه تضمینی برای استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت وجود ندارد. برخلاف استفاده از تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی دوو که دارای هزینه‌های مصوب و ثابت و مشخص برای هرگونه خدمت خود ارائه می‌دهد هزینه این افراد هیچ‌گونه شفافیتی ندارد و اغلب دلبخواه تعیین می‌گردند.

   تعمیرکاران متفرقه برخلاف نمایندگی‌های قانونی دوو درنهایت هیچ‌گونه تعهدی پس از انجام تعمیرات نسبت به خدمات خود و قطعات استفاده‌شده نخواهند داشت و هیچ‌گونه تضمینی برای هزینه پرداختی توسط مشتری وجود نخواهد داشت.

   شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

   ارسال درخواست

   در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

   شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 02126325790 تماس حاصل فرمایید.