نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

آبسال یک شرکت ایرانی است که از سال 1335 در شهر تهران شروع به فعالیت کرده است .

این شرکت در سال 1345 به “اونیورسال” و در سال 1362 به “آبسال” تغییر نام پیدا کرد . هم اکنون آبسال با حدود 745 پرسنل به کار خود ادامه می دهد .

شرکت فیکس فریجیدر نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می باشد .

برای درخواست خدمات کافیست فرم را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید

شرکت فیکس فریجیدر تعمیرات یخچال فریزر و تعمیرات ماشین لباسشویی دیگر برندها را نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میدهد.

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

فیکس فریجیدر سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع ماشین لباسشویی آبسال و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات ما را امتحان کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعدادی از خدمات ما در زمینه یخچال و فریزر

تعویض و سرویس فیلتر

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی فیلترش را در بازه زمانی مختلف تعویض کنید.

رفع مشکل آبگیری نکردن

اگر ماشین لباسشویی شما مشکل آبگیری دارد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

رفع مشکل صدای زیاد

با راهنمایی کارشناسان ما مشکل صدا و لرزش ماشین لباسشویی خود را حل کنید.

عیب یابی تخصصی

کارشناسان ما با بروزترین تجهیزات در سریع ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا و رفع می کنند.

تعویض شلنگ های تخلیه و آبرسانی

با تعویض شلنگ و خرطومی از هدر رفت آب جلوگیری کنید.

رفع مشکلات برد و برنامه ریزی

مشکلات موجود در برد و برنامه ریزی ماشین لباسشویی به راحتی قابل رفع هستند.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی را به ما بسپارید؟

ما در فیکس فریجیدر با سالها تجربه ، بهترین ها را برای شما فراهم کردیم و هر روز در تلاشیم به شکلی که لایق هستید ، خدمات ارائه کنیم.

کافیست همین حالا با ما تماس بگیرد.

خدمات سریع
خدمات سریع

با دارا بودن دو نمایندگی در تهران سریعترین زمان ممکن خدمترسانی می کنیم.

بهترین خدمات
بهترین خدمات

با سالها تجربه و کادر مجرب بهترین خدمات را بهمراه یکماه گارانتی دریافت می کنید.

بهترین قیمت خدمات
قیمت مناسب

با توجه به تجربه ما ، هزینه ی اضافی پرداخت نکنید و قطعات را با کیفیت و قیمت مناسب دریافت می کنید.

سوالی دارید ؟

کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخ دهند .

بله ، برد ماشین لباسشویی آبسال تعمیر و تعویض می گردد.

بله ، کلیه قطعات اصل آبسال برای تعمیر موجود می باشد.

بله ، فعلا فقط در تهران دو نمایندگی فعال برای شرق و غرب داریم .

هزینه تعمیرات بسته به قطعات و نوع تعمیر متفاوت است .

کافیه با ما تماس بگیرد و هزینه ها شفاف خدمتتان ارائه شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

در این مقاله راجع به نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال در تهران ،نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوئی آبسال در تهران، تعمیرات ماشین لباسشوئی آبسال در تهران ،ماشین لباسشویی آبسال و  لباسشویی آبسال توضیحاتی ارائه خواهد شد.

 

در حال حاضر ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری برای هرخانواده است. اما باید در نظر بگیرید، خرید یک ماشین لباسشویی خوب، به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده ای از عوامل مانند بهره وری انرژی ، اندازه، ویژگی ها و در آخر قیمت محسوب میشود. 

 

دیگر احتیاجی به معرفی بهترین برند برای خرید ماشین لباسشویی نیست. ماشین لباسشویی آبسال absal جز بهترین برند ها به حساب میاید، از خدمات پس از فروش آن بگیرید تا تعمیرگاه ما و خدماتش  به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال که هر موقع برای دستگاه شما خرابی به وجود بیاید، متخصصان این تعمیرگاه گوش به زنگ شما هستند.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، از بزرگ ترین مراکز تعمیرگاه ها به شمار میرود. و افرادی که برای این نمایندگی بزرگ کار میکنند، دارای تخصص و دانش بالایی بوده و حتی همه آن ها، آموزش  و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال هستند.

 

وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال میسپارید، دیگر جای هیچ  نگرانی نیست. افرادی که از این نمایندگی دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد.

 

پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال بسپارید. ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود.

 

اگر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال اعتماد کنید، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام میدهند.

 

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت و مراکز معتبر خدمات پس از فروش آبسال انجام بگیرد.

 

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخرخرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشسن لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

 

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تماس بگیرید.

 

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد. مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید؛

 

 • ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند یا کند است
 • ماشین لباسشویی، آّب گیری میکند اما متوقف نمیشود
 • ماشین لباسشویی، همزمان با آبگیری در حال تخلیه است.

 

تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از؛ شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

 

ممکن است درب ماشین لباسشویی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیر شود.

 

سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

 

اگر لباسشویی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخخص خود عیب یابی شوند؛

 

میکروسوئیچ درب

زبانه قفل درب

شیر ورودی آب

برد کنترل اصلی

تایمر لباسشویی

 

به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود. در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمعن شدید، حتما از نمایندگی تعمیرات آبسال و تکنسین های باتجربه و متخصص این کار کمک بگیرید.

 

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است. در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست. تکان خوردن ماشین لباسشویی، میتواند ناشی از عیب و ایراد در بخش های مختلف آن باشد و توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران بسپارید.

 

به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که یکی از دلایل مهم به حساب میاید. معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیص پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد لباسشویی، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

 

 

نکات نگهداری ماشین لباسشویی آبسال

لباسشویی یکی از ضروری ترین، وسیله های برقی در هر خانه محسوب میشود و هر چند وقت یک بار باید فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید. از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون لباسشویی نریزید، همه این آن ها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند. ما قصد داریم در ادامه مطلب نکات نگهداری ماشین لباسشویی آبسال را برای شما بازگو کنیم.

 

تمیز کردن ماشین لباسشویی

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید. تا  ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود.

 

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل کنید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید. اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید. توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران بسپارید.

 

ماشین لباسشویی را زیاد پر نکنید

ماشین لباسشویی را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

 

مقدار اندازه و مناسبی از پودر شوینده استفاده کنید

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

 

در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی آبسال، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.

خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی آبسال که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:

 • تسمه ها
 • لاستیک دور درب
 • دمپر
 • سوئیچ فشاری
 • پمپ تخلیه
 • شناور و سوئیچ آن
 • قفل درب و مجموعه آن
 • تایمر
 • برد الکترونیکی

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی آبسال توسط متخصصین مجرب ما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

 

ما کدام مشکلات لباسشویی آبسال را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی آبسال به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی آبسال در شرکت ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی آبسال پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:

 • نچرخیدن دیگ لباسشویی
 • نشتی یا آبریزش لباسشویی
 • لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
 • جمع شدن آب در لباسشویی
 • عمل نکردن دکمه های لباسشویی
 • متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل

 

هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال

مجموعه شرکت ما تعمیرگاه  لباسشویی آبسال برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال را تحت کنترل قرار داده است تا با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیرات لباسشویی آبسال خود بپردازید ، از این با هدف مشتری مداری سعی نموده ایم متمایز با دیگر تعمیرگاه ها رفتار نماییم و با استقبال بی نظیر شما عزیزان مواجه شده ایم ، بنابراین مارا به دوستان خود به عنوان تعمیرگاه لباسشویی ارزان به دیگران معرفی نمایید .

 

هزینه تعمیرات لباسشویی آبسال به عواملی مانند عوامل زیر بستگی دارد:

 

 • استفاده از قطعات فابریک
 • قطعه خراب شده در دستگاه
 • زمان گارانتی خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال در محل