نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

تعمیرگاه مجاز هیمالیا اینجا است تا به تمام این سوالات در امور تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر و یخچال صنعتی هیمالیا پاسخ داده است.مجموعه ما برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را تحت پوشش قرار داده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و با اطمینان کامل به تعمیر یخچال هیمالیا خود بپردازید.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس

تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا در تهران

داشتن تعمیرکارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند.

رتبه یک را در تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران به دست اورده اند.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیر یخچال هیمالیا

قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

انعطاف در تعیین زمان تعمیرات یخچال هیمالیا

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۴ سال تجربه

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

فیکس فریجیدر سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع یخچال و فریزر و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات را در تعمیر انواع یخچال و فریزر امتحان کنید.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

مشکلاتی که می توانند برای یخچال هیمالیا شما اتفاق بیوفتند، بسیار متنوعند. از جمله:

 • سر و صدای بلند کمپرسور یخچال به هنگام کار
 • اتومات نکردن یخچال و یکسره کار کردن آن
 • کار نکردن یخساز یخچال
 • کار نکردن آبسردکن یخچال
 • گرم بودن بخش یخچال در حالیکه بخش فریزر درست کار می کند
 • پاره شدن یا کنده شدن لاستیک درب یخچال
 • خرابی قفل درب و بسته نشدن آن
 • و غیره

همچنین لازم به ذکر است که قطعات مختلفی از یخچال هیمالیا نیز امکان خراب شدن و از کار افتادن دارند که متخصصین ما در اولویت اول با تعمیر آنان به فکر کاهش هزینه های شما نیز بوده و در مرحله بعد، در صورت عدم امکان تعمیر با قطعات اورجینال مشابه تعویض می گردند. به طور مثال:

 • یخساز
 • آبسردکن
 • قفل درب
 • لاستیک درب
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • فن کندانسور
 • فن کمپرسور
 • هیتر دیفراست

متخصصین یخچال هیمالیا در شرکت ما سالها تجربه و دانش فنی اندوخته از صدها تعمیرات موفق انواع یخچال های هیمالیا و نیز تسلط بر جدیدترین مدل های یخچال هیمالیا را در کارنامه خود داشته و لذا بهترین انتخاب شما جهت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال هیمالیا هستند. انواع یخچال های برند هیمالیا از قبیل یخچال ساده، فریزر ساده، یخچال فریزر درب از بالا و درب از پایین، ساید بای ساید و غیره توسط متخصصین مجرب ما بر طبق استانداردهای هیمالیا و در کوتاهترین زمان در منزل خودتان سرویس و تعمیر می شوند.

مسئولیت پذیری ما در قبال دستگاه شما موجب بیمه کردن آن در طول تعمیرات یخچال شده تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید و علاوه بر آن، کیفیت خدمات انجام شده را می توانید در گارانتی معتبری که تا چندین ماه پس از خدمات انجام شده نیز به شما تعلق می گیرد، ارزیابی کنید. بدین ترتیب جای هیچ گونه نگرانی را برای شما باقی نگذاشته ایم.

 • تعمیر یخچال هیمالیا در محل
 • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
 • تعمیر فریزر هیمالیا
 • شارژگاز یخچال هیمالیا
 • تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر هیمالیا
 • تعویض ترموستات یخچال هیمالیا
 • تعویض موتور یخچال فریزر هیمالیا
 • تعویض فن یخچال هیمالیا
 • تعمیر یا تعویض تایمر یخچال هیمالیا
 • کلیه خدمات یخچال هیمالیا در محل

چرا یخچال هیمالیا کار نمی کند ؟

چرا یخچال هیمالیا سرما ندارد ؟

چرا یخچال هیمالیا برفک می زند ؟

چرا یخچال هیمالیا صدا می دهد ؟

برای تعمیر یخچال هیمالیا در تهران با کجا باید تماس بگیریم ؟

تعمیرگاه مجاز هیمالیا اینجا است تا به تمام این سوالات در امور تعمیرات یخچال ، یخچال فریزر و یخچال صنعتی هیمالیا پاسخ داده است مجموعه ما برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا را تحت پوشش قرار داده است تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و با اطمینان کامل به تعمیر یخچال هیمالیا خود بپردازید

شرکت پرتو سرد توان یعنی هیمالیا در سال ۱۳۶۰ در تهران ثبت و تأسیس گردید.شروع فعالیت این مجموعه با تولید یخچالهای صنعتی آغاز و با توجه به توسعه مجموعه، با ساخت فریزرهای صندوقی خانگی ادامه پیدا کرد با توجه به رکود اقتصادی اواخر دهه شصت در ایران که حاصل تحولات سیاسی در منطقه خاورمیانه بود، فعالیت شرکت در سال ۱۳۶۹ وارد عرصه تازه ای شد و تولید یخچالهای صنعتی متوقف و فریزرهای ایستاده خانگی جایگزین آن گردید که می توان دستیابی به فضا و امکانات بهتر را از نتایج آن بر شمرد.

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا _ تعمیر یخچال هیمالیا _ تعمیرات فیکس فریجیدر _  تعمیرات لوازم خانگی هیمالیا _ نمایندگی مجاز هیمالیا _ نمایندگی هیمالیا در تهران _تعمیر هیمالیا در غرب تهران _ تعمیرات هیمالیا در شرق تهران _ تعمیرگاه هیمالیا

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال هیمالیا دارد میتوان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد که صرف نظر از مشکل بوجود آمده میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در تهران سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی هیمالیا را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال هیمالیا در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید هیمالیا توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید هیمالیا را در تعمیرگاه مجاز یخچال هیمالیا عهده‌دار شود.

چنانچه در پی نمایندگی یخچال فریزر هیمالیا در تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در تهران، تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در تهران، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در تهران، تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در تهران، خدمات پس از فروش یخچال فریزر هیمالیا در تهران، تعمیرگاه یخچال فریزر هیمالیا در تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در شرق تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در غرب تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در جنوب تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در شمال تهران، یخچال فریزر هیمالیا در تهران، یخچال هیمالیا در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

هیمالیا که نام ثبتی آن به صورت ( پرتو سرد توان هیمالیا ) میباشد در دهه پنجاه شروع به فعالیت نمود ، توسعه این کارخانه بر مبناء تولید یخچال فریزر صورت گرفته است

شرکت هیمالیا در دهه 60 اقدام به راه اندازی خط تولید یخچال های صنعتی و فریزر های صندوقی خانگی نمود که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت  .

شرکت هیمالیا در کارنامه خود همکاری با شرکت هایی همچون AEG آلمان و بتاکو  ایتالیا را یدک میکشد و به واسطه همکاری با این شرکت ها توان فنی خود را در دهه هشتاد تا سطح بالایی افزایش داد که همین امر باعث افزایش سطح کیفی محصولات این شرکت نسبت به گذشته و قابل رقابت با نمونه های خارجی گردید .

شرکت هیمالیا با توجه به اهداف بلند مدتی که در ابتدا بنیانگذارانش داشتند نسبت به احداث کارخانه در زمینی بالغ بر 11 هکتار در یک موقعیت استراتژیک جغرافیایی در 50 کیلومتری تهران اقدام نمودند .

در حال حاضر با داشتن حدود 50 هزار متر مربع فضای تولید مناسب و برنامه ریزی جهت ساخت فضای تولیدی جدید به مساحت 50 هزار متر مربع دیگر و بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه تولید خود که در حال حاضر حدود 700 نفر می باشد توانسته نقش بسزایی را در زمینه تولید یخچال و فریزر و تولید ملی ایفاء نماید . .

روند روبه رشد شرکت هیمالیا ادامه یافت و در اواسط دهه 90 بود که تبلیغات یخچال فریز های  هیمالیا جنبه ای نو گرفت و ساختار تبلیغاتی این شرکت بروز گردید و بسیاری نام این برند را از رسانه ملی به صورت پیوسته شنیدند . همچنین شرکت هیمالیا از شبکه های اجتماعی نیز در جهت تبلیغات خود بهره برد و فروش خود را نسبت به سالیان گذشته با افزایش روبرو کرد.

چرا یخچال هیمالیا خنک نمی کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم؟

یکی از دلایلی که ممکن است باعث شود شما تصور کنید که یخچال هیمالیا خنک نمی کند در حالی که سرمای یخچال هیمالیا به درستی انجام میشود معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال است.

زیرا این مشکل موجب بسته نشدن درب یخچال و در نتیجه بیرون رفتن هوای خنک از فضای داخل یخچال است.

اما به گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا دلایل دیگری نیز برای این امر میتواند وجود داشته باشد دلایلی مانند خراب شدن موتور فن کندانسور , مشکل موتور فن اوپراتور , معیوب بودن رله یا خازن و یا عملکرد نا مناسب برد که باید توسط نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا اقدام به بررسی شود.

عمر مفید یخچال هیمالیا چقدر است؟

به طور کلی عمر مفید یخچال فریز 13 تا 15 سال است ,یخچال های هیمالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اما نمیتوان به طور قطع گفت یخچال هیمالیا پس از 15 سال عملکرد کار نمیکند.

توصیه میشود پس از عمر مفید دستگاه اقدام به تعویض یخچال کرده و یا دستگاه را سرویس کامل نمایید.

چگونه یخچال هیمالیا را جا به جا کنیم؟

برای جا به جایی یخچال هیمالیا باید توجه داشته باشید که دستگاه به صورت عمودی انتقال یابد پس از جابه جایی دستگاه تا مدت 3 الی 4 ساعت یخچال هیمالیا را خاموش نگه دارید.

چرا یخچال هیمالیا صدا می دهد، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

از مهم ترین دلایلی که در نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا برای این مشکل به آن اشاره میشود مشکل در موتور فن کندانسور خنک کننده , معیوب شدن موتور فن تبخیر و مشکل در محافظ فن کندانسور میباشد که بررسی همه ی آن ها باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا انجام پذیرد.

چرا بر روی بدنه داخلی یخچال هیمالیا قطرات آب تشکیل شده است، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

درب  یخچال هیمالیا به علت خرابی لاستیک دور درب به خوبی بسته نمی­شود.

لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.

مواد غذایی آبدار را بدون درپوش در یخچال گذاشته ­اید.

همواره سعی کنید مواد غذایی را در ظرف های سربسته در یخچال بگذارید.

رعایت کردن این مورد کمک خواهد کرد تا یخچال شما بوی بدی نیز ندهد.

چرا یخچال هیمالیا سرد نمی­کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

ابتدا دقت کنید آیا کمپرسور پس از اتصال دستگاه به برق کار می­کند یا خیر؟ در صورتی که کمپرسور به درستی کار نکرد اولین چیزی که باید بررسی کنید پریز برق ورودی است.

مدار گاز باید جهت هرگونه عامل انسداد بررسی شود.

احتمال دارد گاز به علت نشتی به اتمام رسیده باشد.

جهت شارژ گاز یخچال با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

چرا کمپرسور یخچال هیمالیا یکسره کار می­کند، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

دمای محیط را بررسی کنید.

ممکن است به علت قرار گرفتن در فصول گرم سال محیط بسیار گرم باشد و یا یخچال فریزر در کنار یک منبع تولید گرما قرار گرفته باشد.

در این صورت باید نسبت به انتقال یخچال هیمالیا به یک مکان مناسب تر اقدام کنید.

درب یخچال را بازه زمان کم به دفعات زیادی باز کرده ­اید.

در این صورت یکسره کار کردن کمپرسور طبیعی است.

گاز یخچال هیمالیا ه علت نشتی کم شده است.

کمپرسوراز فشار افتاده است. مقاله نحوه تست کمپرسور یخچال را مطالعه نمایید .

اواپراتور یخچال یخ زده است.

وظیفه این قطعه تبدیل کردن مایع مبرد به بخار است در صورت وجود خرابی و یا یخ زدگی در اواپراتور یخچال به درستی کار نخواهد کرد.

اگر کمپرسور دستگاه شما یکسره کار می کند، در ابتدا به مطالعه موارد آموزشی و نحوه رفع عیب در بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران بهره مند شوید .

چرا کمپرسور یخچال هیمالیا کار نمی­ کند، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟

ابتدا پریز ورودی یخچال را چک کنید در صورت وجود خرابی آن را تعمیر کنید.

ممکن است اتصالاتی در مسیر ولتاز ورودی به کمپرسور وجود داشته باشد تمام کابل هایی را که به کمپرسور منتهی می­شوند به دقت بررسی کنید.

برد فرمان معیوب است. برای تعویض و یا تعمیر برد با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

چرا لامپ یخچال هیمالیا روشن نمی ­شود؟

میکرو سوییچ یخچال معیوب است. در صورتی که میکرو سوییچ یخچال آسیب دیده باشد هنگام باز کردن درب دستگاه لامپ روشن نمی­شود.

مشکل برفک و یخ‌زدگی یخچال بوش را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

یخچال‌های فریزر بوش دارای سیستم نو فراست است.

ایراد وجود برفک نشانه خرابی در سیستم دیفراست است. باید آن را بررسی کنید.

ترمودیسک، هیتر و برد الکترونیکی را نیز چک کنید.

سنسور دمای محفظه فریزر بوش معیوب شده است. چگونه آن را تعمیر کنیم؟

یخچال و فریزر را از برق خارج کرده و اتصالات سنسور را بررسی کنید.

درصورتی‌که آسیب‌دیده باشد، اتصالات را تعویض نمایید.

در صورت نیاز باید خود سنسور را نیز تعویض کنید.

چگونه یخچال فریزر بوش را برای مواقعی که برق منزل رفته است دوباره تنظیم کنیم؟

برای این کار می توانید از بخش تنظیمات یخچال کمک بگیرید.

این یخچال تا چند ساعت بعد مواد غذایی را سرد نگه می دارد.

نکات مربوط به سرویس ونگهداری از زبان بهترین تعمیرکار یخچال فریزر هیمالیا

بهترین تعمیرکار یخچال فریزر هیمالیا به ارائه نکاتی مهم هنگام استفاده از دستگاه پرداخته است تا با رعایت موارد زیر کمتر نیازمند تعمیرات یخچال هیمالیا شوید.

جهت جلوگیری از انتقال سرمای داخل کابین یخچال هیمالیا به بیرون مگنت های یخچال را سالی یکبار تمیز کنید.

از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید. تا سرد شدن کامل مواد غذایی صبر کنید.

محل نصب یخچال باید صاف, سفت و بدور از تابش مستقیم خورشید , رطوبت و سرما باشد.

بیشتر از ظرفیت یخچال درون آن مواد غذایی انباشته نکنید.

کندانسور یخچال هیمالیا را حداقل سالی دوبار تمیز کنید.

در صورتی که برق منزلتان قطع شد سعی کنید درب یخچال را باز نکنید تا مواد غذایی مدت بیشتری در داخل یخچال و فریزر سالم بمانند.

در صورتی که نیاز به تمیز کردن زیر یخچال داشتید ابتدا دستگاه را از برق بکشید سپس آن را جابجا کنید.

یخچال را در فاصله هشت سانتی دیوار نصب کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

از قرار دادن وسایل سنگین و یا ظروف پر از آب بر روی بدنه خارجی دستگاه پرهیز کنید.

در صورت مشاهده هرگونه خرابی در یخچال هیمالیا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

ارورهای یخچال فریزر هیمالیا

علامت و کد DF در یخچال فریزر هیمالیا:

در صورتی که ارور df در نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا مشاهده کردید، به هیچ وجه نگران نباشید. این کد، ارور یا کد خطا نبوده و به وجود مشکل و ایراد در یخچال اشاره نمی کند. درواقع زمانی که یخچال به حالت برفک زدایی اتوماتیک می رسد، سیکل برفک زدایی شروع شده و هیتر یخچال برفک ها را آب می کند. در این هنگام کد df بر روی نمایشگر هیمالیا نشان داده می شود. در این مواقع از باز و بسته کردن بی جهت درب خودداری کنید.

علامت و کد SF در یخچال فریزر هیمالیا:

فریزرهای هیمالیا در بیشتر مدل های خود دارای دکمه super freeze در پنل کاربری می باشند که جهت انجماد سریع مواد غذایی به کار می رود. با فشار دادن این دکمه یا نگه داشتن آن به مدت ۳ ثانیه، کمپرسور بصورت بی وقفه به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه کار کرده و دما را به ۲۸- درجه می رساند و سپس از حالت سوپر خارج می شود. اگر این حالت فعال شود، عبارت sf بر روی نمایشگر فریزر هیمالیای شما به صورت هر ۱۰ ثانیه یکبار نمایش داده خواهد شد که هیچ گونه نگرانی ندارد.

توجه کنید که در برخی مدل های هیمالیا که دارای برد الکترونیکی هستند، می توان کارکرد حالت سوپر فریز را به صورت دستی و با فشار دادن دکمه متوقف نمود. اما در مدل های دیگر باید تا پایان کارکرد این حالت منتظر بمانید.

علامت و کد SC در یخچال فریزر هیمالیا:

مشابه با حالت سوپر فریز، دکمه super cool در پنل یخچال هیمالیا تعبیه شده است و برای خنک سازی سریع داخل یخچال به کار می رود. با فشار دادن یا نگه داشتن این دکمه به مدت ۳ ثانیه این حالت انتخاب شده و عبارت sc به صورت ۱۰ ثانیه یکبار در نمایشگر یخچال هیمالیا نشان داده می شود. حالت سوپر کول سبب می شود تا فن داخلی به مدت بیش از ۴ ساعت مداوم کار کند.

علامت و کد EC در یخچال فریزر هیمالیا:

در صورتی که یخچال هیمالیا را در وضعیت مصرف اقتصادی قرار داده باشید، عبارت ec به صورت متناوب هر ۱۰ ثانیه یکبار بر روی نمایشگر یخچال نشان داده خواهد شد. حالت اقتصادی در زمانی که درب یخچال به مدت ۷۲ ساعت باز نشود، سبب کاهش مصرف انرژی و عملکرد بهینه یخچال فریزر با قرار دادن یخچال در ۴ درجه و فریزر در ۱۸- درجه می گردد. با باز شدن درب به صورت اتوماتیک یخچال از این حالت خارج می شود.

علامت و کد RF در یخچال فریزر هیمالیا:

زمانی که با دکمه های کم و زیاد به تنظیم دمای یخچال مشغول می شوید، عبارت rf بر روی نمایشگر ظاهر می شود و در کنار آن دمای ۱ تا ۷ درجه که به ترتیب توسط شما قابل انتخاب است. علامت rf بر روی نمایشگر طبیعی و به معنای refrigerator یعنی یخچال است.

علامت و کد ارور Al در یخچال فریزر هیمالیا:

ارور al در یخچال فریزر هیمالیا برای چیه؟ این سوال بسیاری از افرادست که بارها از متخصصین کاراباما پرسیده شده است. در مواردی که یخچال یا فریزر هیمالیای شما کارکرد طبیعی نداشته و دمای داخل دستگاه بالاست، چراغ هشدار دهنده به جهت اطلاع رسانی روشن شده یا به حالت چشمک زن در می آید و کد خطا یا ارور Al بر روی نمایشگر یخچال یا فریزر هیمالیا نشان داده می شود. علامت Al مخفف کلمه Alarm به معنای هشدار است و درنتیجه خطا یا مشکل مجزایی نیست. بدین ترتیب اقدامی هم جهت رفع ارور al در فریزر هیمالیا وجود ندارد. بلکه باید مشکل اصلی کارکرد نادرست و سرد نکردن یخچال فریزر را پیدا نمود. توصیه می شود حتما از کمک یک متخصص تعمیرات هیمالیا استفاده کنید

کد خطای F1 یخچال هیمالیا:

این خطا به سنسور اوپراتور فریزر مربوط است. خرابی و یا قطع بودن سنسور اوپراتور فریزر باید چک شود و همچنین مقدار مقاومت اهمی سنسور اواپراتور بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد کنترلی دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال تجربه ندارید، دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.

کد خطای F2 یخچال هیمالیا:

اشکال از سنسور کابین فریزر می باشد. مقدار مقاومت سنسور را بررسی کنید. در صورت لزوم و بنابر تشخیص تکنسین، سنسور را تعویض کنید. ممکن است مشکل بدلیل خرابی برد دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال سر رشته ندارید، بهتر است دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطای F3 یخچال هیمالیا:

این ارور به سنسور اوپراتور یخچال مربوط است- مواردی که می بایست بررسی شوند، عبارتند از: خرابی سنسور اوپراتور، مقدار مقاومت سنسور، سیم های ارتباطی و خرابی مدار برد دستگاه.

کد خطای F4 یخچال هیمالیا:

این ارور به خطای سنسور کابین یخچال اشاره دارد. سنسور یخچال را بررسی نموده و مقاومت آن را اندازه گیری کنید. در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. همچنین احتمال خرابی برد دستگاه نیز وجود دارد.

کد خطای E1 یخچال هیمالیا:

این ارور به معنای خطای فن فریزر است. فن فریزر را چک کنید و اگر تشخیص داده شد که معیوب است، فن را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطای E2 یخچال هیمالیا:

فن یخچال دچار ایراد شده است. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال دارد فن یخچال سوخته باشد. ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه باشد. بهتر است یخچال را از پریز بیرون کشیده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطای E3 یخچال هیمالیا:

این کد خطا به معنای اشکال در فن کندانسور می باشد. فن کندانسور رابررسی و در صورت نیاز تعیض کنید.

کد خطای E6 یخچال هیمالیا:

گرمای بیش از حد و یا مشکل گازی دلیل بروز خطا هستند. ممکن است دمپر کانال هوا یخ زده باشد. موارد نامبرده را بررسی کنید. توصیه می شود با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

کد خطای H1 یخچال هیمالیا:

در صورت بروز خطای حاضر، هیتر اوپراتور فریزر دچار مشکل شده است. هیتر اواپراتور فریزر و مقاومت آن را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین، هیتر را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطای H2 یخچال هیمالیا:

مشکل از هیتر سینی فریزر است. بهتر است هیتر را تعویض نمایید. خرابی برد دستگاه را نیز مدنظر داشته باشید. در این حالت بدلیل فنی بودن تعمیر یخچال، بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

کد خطای H3 یخچال هیمالیا:

در صورت بروز این خطا، مشکل به هیتر اوپراتور یخچال مربوط می شود. مقاومت هیتر را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. برد دستگاه نیز ممکن است خراب باشد.

کد خطای H4 یخچال هیمالیا:

اشکال در هیتر سینی یخچال وجود دارد. تعویض هیتر را مدنظر داشته باشید. همچنین ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطای C1 یخچال هیمالیا:

ارور c1 یخچال فریزر هیملیا به خرابی کمپرسور آن اشاره دارد. لذا سریعا دستگاه را از برق بکشید و سپس با تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید.

کد خطای C2 یخچال هیمالیا:

دمای دستگاه مناسب نبوده و دلیل بروز خطاست.

 

کد خطای L2 یخچال هیمالیا:

سیستم روشنایی یخچال ایراد دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل رویال ۶۶۶

کد خطا یا ارور E0:

اشکال از سیستم یخ ساز یخچال است. سیم های ارتباطی را چک کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطا یا ارور E3:

این خطا به سنسور اوپراتور مربوط می شود. مقاومت سنسور اوپراتور را اندازه بگیرید. خرابی سنسور اوپراتور، مدار برد الکترونیک، المنت و ترموفیوز می توانند دلایل احتمالی بروز ارور باشند.

کد خطا یا ارور E8:

این پیغام خطا به مشکل سنسور محیطی دلالت دارد. خرابی سنسور محیط می تواند دلیل احتمالی بروز خطا باشد. مقدار مقاومت آن را چک کنید. ممکن است به دلیل خرابی ترموفیوز یا مدار برد الکترونیک دستگاه نیز باشد.

کد خطا یا ارور EE:

این ارور به دلایلی چون ناهنجاری در سنسور یخ ساز، خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه، ممکن است روی دهد. تعویض سنسور به احتمال قوی مشکل را برطرف خواهد نمود.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ

کد خطا یا ارور F1:

خطای سنسور دمای فریزر در داخل کابین کمپرسور است. در این حالت، کمپرسور به مدت ۲۰ دقیقه روشن و سپس برای ۲۰ دقیقه خاموش می شود. توصیه می شود دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور F2:

سنسور اوپراتور فریزر در این حالت مشکل دارد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر ممکن است دلیل خطا باشند. سنسور اوپراتور را به دقت بررسی کنید. همچنین مدار برد کنترل دستگاه نیز به بررسی احتیاج دارد.

کد خطا یا ارور F3:

سنسور اوپراتور اشکال دارد. مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود. در صورت نیاز، تعویض سنسور اوپراتور و یا تعویض یا تعمیر مدار برد الکترونیک دستگاه را انجام دهید.

کد خطا یا ارور F4:

این ارور حاکی از ایراد سنسور اوپراتور یخچال است. خرابی سنسور اوپراتور یخچال، ایراد سیم های ارتباطی، خرابی مدار برد دستگاه و… می توانند عامل بروز این کد خطا باشند.

کد خطا یا ارور F5:

به کمبود سرما اشاره دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل کمبی ۵۳۰

ارور F1 یخچال فریزر هیمالیا:

خطای سنسور دمای فریزر. کمپرسور ۲۰ دقیقه روشن و ۲۰ دقیقه خاموش است. – مقاومت سنسور و دمای فریزر را چک کنید.

ارور F2 یخچال فریزر هیمالیا:

این خطا زمانی ظاهر می شود که سنسور اوپراتور فریزر دارای ایراد باشد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر و همچنین خرابی مدار برد کنترلی دستگاه می توانند دلیل بروز خطا باشند.

ارور F3 یخچال فریزر هیمالیا:

ارور به خطای سنسور دمای یخچال اشاره می کند. سنسور در این حالت، ۲۰ دقیقه روشن و ۲۰ دقیقه خاموش کار خواهد نمود. باید مقاومت سنسور را بررسی نمود و در صورت تشخیص تعویض کرد.

ارور F4 یخچال فریزر هیمالیا:

سنسور اوپراتور یخچال در این مواقع ایراد دارد. سنسور اوپراتور یخچال به کلی خراب شده و یا اشکال از سیم های ارتباطی است. ممکن است خرابی در مدار برد دستگاه باشد. دستگاه را از برق جدا کنید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

ارور F5 یخچال فریزر هیمالیا:

به معنای کمبود سرمایش می باشد.

ارور F8 یخچال فریزر هیمالیا:

این ارور به قطع بودن کابل فن یخچال و یا نچرخیدن صحیح فن اشاره می کند.

ارسال درخواست

در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 02126325790 تماس حاصل فرمایید.