تیر, ۱۳۹۸ بدون نظر برندها

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل تعمیرات خود را معمولا با توجه به کدهای ارور آن انجام می دهد. مجموعه فیکس فریجدر با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل، تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر لوازم خانگی خدمت رسان شما عزیزان بوده است.
برای سفارش تعمیر محصول خود روی دکمه تماس با ما کلیک کنید .

در این مقاله راجع به نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل، نمایندگی یخچال الکترواستیل، تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل ، نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران، خرابی یخچال الکترواستیل،تعمیرکار یخچال الکترواستیل، تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل و اینکه ارور های یخچال الکترواستیل به چه معناست ، صحبت خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و کدهای ارور آن

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بر اساس کدهای ارور آن را در ادامه بررسی خواهیم کرد. چرا که با دانستن کد ارور تا حدودی متوجه علت خرابی یخچال فریزر خود خواهید شد.

ارور یخچال تک الکترواستیل مدل ESR24

 • کد خطا E1 –  این خطا به سنسور یخچال  مربوط می شود.

– نکاتی که در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل با این کد باید مورد بررسی قرار گیرد. خرابی و یا قطعی سنسور یخچال می باشد. مقدار اهم سنسور فریزر چک شود.  امکان دارد خرابی از مدار برد کنترل دستگاه نیز باشد.

 • کد خطا E3 –  در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل با این کد خطا اشکال به سنسور اوپراتور باز می گردد.

– مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود و حتما با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران تماس خاصل فرمایید. چنانچه با خرابی سنسور اوپراتور مواجه شدید، آن را تعویض نمایید. امکان خرابی در مدار برد الکترونیک دستگاه نیز وجود دارد. خرابی المنت و خرابی ترموفیوز را نیز حتما چک کنید.

 • کد خطا E4 – در این حالت در نمایندگی تعمیر یخچال االکترو استیل می بایست بدانید مشکل این پیغام خطا از سنسور محیط می باشد.

– خرابی سنسور محیط و مقدار اهم سنسور بررسی شود. امکان خرابی در المنت وجود دارد.  خرابی ترموفیوز یکی از دیگر علت هاست. چنانچه خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه بود حتما با تعمیرکار یخچال الکترواستیل در مجموعه فیکس فریجیدر تماس حاصل فرمایید.

 • کد خطا E5 –   برای نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل خود باید در نظر بگیرید در این کد خطا ایراد سیستم تبرید ، قطع کار کمپرسور ،خرابی المنت یا ترموفیوز ، خرابی سنسور اوپراتور و در آخر خرابی مدار برد از عوامل مهم می باشد.
 • کد خطا E9 –  جهت نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل می بایست بدانید علت خطای این کد برفک زدایی سوختگی ترموفیوز،خرابی المنت ،خرابی از مادربرد و خرابی سنسور اوپراتور می باشد. حتما سیم های ارتباطی چک شود.
 • کد خطا F0 – در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل شما می بایست با توجه به این کد خطا حول خرابی هایی مانند فن اوپراتور،برد، قطعی کابل فن و سوختگی فن اوپراتور انجام گیرد.
 • کد خطا F1 – در این نوع کد خطا  در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل، علت خطا می تواند خرابی فن کندانسور باشد. دقت فرمایید سیم های مرتبط به فن بررسی شود. امکان قطعی کابل فن به کابین وجود دارد. خرابی از مدار برد اصلی را نیز بررسی نمایید.
 • کد خطا ER – علت این خطا ایراد در برد اصلی دستگاه است . مدار برد اصلی و برد نمایشگر نیز امکان خرابی دارد.

 

ارور فریزر تک الکترواستیل مدل ESF24

 • کد خطا E2 – در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل می بایست دقت نمایید این خطا به سنسور فریزر مربوط می باشد.

– نکاتی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد .ابتدا قطعی سنسور یا خرابی سنسور دمای فریزر می باشد.  ایراد از مدار برد کنترل دستگاه می باشد. در نظر بگیرید مقدار اهم سنسور فریزر بررسی گردد.

 • کد خطا E3 – در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل دقت نمایید اشکال این خطا به سنسور اوپراتور ارتباط دارد. خرابی از المنت ، ترموفیوز و مدار برد الکترونیک دستگاه از دیگر علت هاست. مقدار مقاومت سنسور اوپراتور را حتما چک کنید.
 • کد خطا E4 – در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل خود باید بدانید دلیل این پیغام خطا در سنسور محیط است. خرابی سنسور محیط و مقدار اهم سنسور بازرسی نمایید. ایراد و خرابی در ترموفیوز ، المنت و مدار برد الکترونیک دستگاه از موارد رایج است.
 • کد خطا E5 – برای نمایندگی تعمیر یخچال الکترو استیل در نظر داشته باشید در این نوع خطا ایراد از سیستم تبرید است.

– عدم کار کمپرسور و خرابی ترموفیوز و المنت از دیگر موارد است.  خرابی سنسور اوپراتور خراب و مدار برد خراب نیز از دیگر دلایل بروز این خطا است.

 • کد خطا E9 – در نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل علت این خطا برفک زدایی می باشد. خرابی سنسور اوپراتور، المنت، ترمو فیوز و مدار برد از دیگر ایراد ها می باشد.

شرکت الکترواستیل با پیشینه ای بیش از ۴۵ سال در زمینه ی تولید محصولات مختلف برودتی فعالیت می کند . هم اکنون این شرکت ایرانی در فضایی وسیع و با همراهی بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی انسانی مشغول به تولید سالانه ۳۰۰۰۰ عدد انواع یخچال ، سردخانه ، فریزرهای صنعتی و ۵۰۰۰۰۰ عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد . همچنین شرکت الکترواستیل دارای مجوزها و اختراعاتی نیز می باشد .

شرکت فیکس فریجیدر تعمیرات یخچال فریزر  و تعمیرات ماشین لباسشویی  دیگر برندها را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام می دهد . شرکت فیکس فریجیدر نمایندگی تعمیر محصولات الکترواستیل می باشد . برای سفارش تعمیر محصول خود روی دکمه تماس با ما کلیک کنید .

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *